The Guideline Team

Selgere og Agenter

Andreas Johansson

Sales Southern Sweden
andreas@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 70 590 98 36

 

 

Andreas Möller Nygårds

Inhouse Sales Sweden
andreas.moller@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 70 947 37 54

 

 

Ann Kristin Gundersen

Inhouse Sales Norway
annkristin.gundersen@guideline.no
Tlf: +47 930 71 185

 

 

Brian Störup

Sales Northern EU & Denmark
bs@futurefly.dk
Tlf: +45 314 91 662

 

 

 

Børge Iversen

Sales Central Norway
borge.iversen@guideline.no
Tlf: +47 959 68 666

 

 

 

Chris Rownes

Sales Central & South Europe
christopher.rownes@guidelineflyfish.com
Tlf: +41 793 58 8391

 

 

Fredrik Ljunggren

Sales Director
fredrik.ljunggren@guideline.no
Tlf: + 47 41 22 07 16

 

 

Håkan Norling

Sales Central & Norhern Sweden. Finland
hakan@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 706 850 018

 

 

 

Jan Erik Granbo

Sales Middle & Northern Norway
jan.erik.granbo@guideline.no
Tlf: +47 930 00 331

 

 

 

Jim Curry

Sales UK
jim@guidelineflyfish.com
Tlf: +44 7973 29 1367

 

 

 

Stein Torvaldsen

Business development & Key Account Manager
stein.thorvaldsen@guideline.no
Tlf: +47 917 15 990

 

 

Administrasjon

Espen Myhre

Marketing & Purchasing Director
espen@guideline.no
Tlf: +47 913 14 331

 

Henrik Larsson

Communication & Web
henrik.larsson@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 15

Jan Anders Lundhag

Product Manager Clothing
jan.lundhag@guidelineflyfish.com
Tlf: + 46 70 524 35 62

 

 

Leif Stävmo

Product Director
leif.stavmo@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 70 529 00 17

 

Peter Lundberg

Service & Quality Manager
peter.lundberg@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 75

 

Rune André Stokkebekk

Purchase, Administration & Web
runeas@guideline.no
+47 920 487 46

 

Thomas Carlsson

Managing Director of Guideline Sweden AB
thomas.carlsson@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 73 413 30 72

 

 

Logistikk & Ekonomi

Alexandra Andersson

Logistics & Warehouse

 

 

 

Daniel Hellgren

Logistics & Warehouse
daniel.hellgren@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 14

 

Helene Nilsson

Economy
helene.nilsson@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 77

 

 

Oskar Lindvall

Logistics Manager
oskar.lindvall@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 78

Sofia Bornetjärn

Economy
sofia.svensson@guidelineflyfish.com
Tlf: +46 31 303 78 76

 

 

Varen er på lager.
Varen er bestilt fra leverandør og leveringsdato er bekreftet.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varen må bestilles fra leverandør.
Varen befinner seg på fjernlager.
Varen er bestilt fra leverandør, men leveringsdato er ikke bekreftet.
Varene bestilles fra vår leverandørs lager.
Ubekreftet - Ta kontakt med kundesenter for nærmere informasjon.